Projektowanie

Projektowanie ogólne w programie AutoCad 2D i 3D

Wspieramy Państwa naszym biurem projektowym wykonując projekty w programie AutoCad. Działamy na podstawie dokumentacji technicznej dostarczonej przez Klienta, jak również wykonujemy projekty na podstawie rysunków oraz istotnych założeń przekazanych przez Klienta. Nasz zespół dokłada wszelkich starań, by Klienci otrzymali oferty w możliwie najkrótszym czasie. Nasi architekci do projektów podchodzą indywidualnie, wnikliwie je analizując i projektują do potrzeb odbiorców. Jest to jeden z najważniejszych etapów i to od niego zależy powodzenie dalszego procesu produkcji detali. Wielokrotnie służyliśmy wsparciem w dziedzinie projektowania dla naszych Klientów, zarówno w zakresie modyfikacji jak i współtworzeniu nowych projektów.

Przygotowanie projektów do cięcia laserem 2D i 3D

Nasza firma specjalizuje się w przygotowywaniu projektów do cięcia laserowego 2D i 3D. Cięcie laserowe pozwala na precyzyjną obróbkę powierzchni metalowych dzięki zastosowaniu zaawansowanych technologicznie maszyn sterowanych numerycznie. Jednak, aby wycinarka laserowa mogła wykonać swoją pracę, należy przesłać do niej plik projektowy w odpowiednim formacie. Dlatego w naszej firmie wykonujemy modele oraz projekty 2D i 3D w programach grafiki wektorowej.

Nasza misja

To świadczenie profesjonalnych i kompleksowych usług w obszarze projektowania i nie tylko, a naszą ideę przyświeca myśl dzielenie się profesjonalną wiedzą na każdym etapie współpracy. Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem, dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym, posiadamy wykwalifikowany zespół pracowników oraz oferujemy szeroki zakres specjalizacji. Jako firma Elgrunt Laser zapraszamy do współpracy. Nasz zakład zlokalizowany jest w Gdyni.

Posiadamy nowoczesny park maszynowy, który pozwala nam dostarczyć najwyższej jakości produkty, zachowując przy tym 100% powtarzalności.

PROFESJONALIZM DOŚWIADCZENIE

Nasza firma jest od 1991 roku na rynku, świadczymy szeroki wachlarz usług nawet dla najbardziej wymagających klientów.

NOWOCZESNY PARK MASZYNOWY

Kilkanaście wyspecjalizowanych maszyn, dzięki którym tworzymy kompleksowe usługi dla naszych klientów.

KRÓTKIE TERMINY REALIZACJI

Aby sprostać oczekiwaniom klientów pracujemy na wydajnych maszynach, które pozwalają na krótkie terminy realizacji.

KONKURENCYJNE
CENY

Pracujemy w standardach Lean Management, a nasze procesy stale optymalizujemy, dzięki czemu oferujemy konkurencyjne ceny.