Usługi ślusarskie

Usługi ślusarskie

Wykonujemy kompleksowe usługi ślusarskie na indywidualne potrzeby Klientów. Posiadamy rozbudowany park maszynowy, dzięki któremu możemy zrealizować wiele rodzajów zamówień, tj.: 

Gwintowanie

Nasza firma wykonuje wszystkie rodzaje gwintów w obszarze usług ślusarskich, co wpisuje się w potrzeby różnych sektorów działalności na pomorzu i nie tylko. To zarówno gwinty metryczne i symetryczne – zgodne z obowiązującymi wymaganiami technicznymi. Gwintowanie zewnętrzne i wewnętrzne niezależnie od kierunku obrotu – prawego i lewego. Oferujemy także różne gwinty w stosunku podziału do średnicy: zwykłe oraz drobno– i grubozwojne.

W ten sposób możliwe jest wykonanie gwintów:

Wiercenie

Usługi wiercenia realizujemy na potrzeby założeń technicznych. Zapewniamy usługi wiercenia obejmujące wszystkie typy prac o specyfice ślusarskiej, m.in.:

Szlifowanie

Usługi szlifowania metali prowadzą do uzyskania idealnej dokładności detalu wobec wymiarów, kształtu i innych cech. Jednocześnie szlifowanie powierzchni wpływa również na estetykę i prawidłowe funkcjonowanie elementu. Tego typu prace wykończeniowe na powierzchni materiału wykonywane są na różnych rodzajach powierzchni. Szlifowanie może być wykonane zarówno na wałkach jak i płaszczyznach oraz w przypadku otworów. Szeroki wybór szlifierek i ściernic – podstawowych narzędzi przeznaczonych do procesu szlifowania – pozwala osiągnąć oczekiwane efekty w większości przypadków niezależnie od specyfiki materiałowej.

Nitowanie

Usługi Nitowania to trwałe i mechaniczne połączenie dwóch lub więcej elementów za pomocą nitów. Aby skutecznie je przeprowadzić, wystarczy dostęp do łączonych części z jednej strony. Zanim wynaleziono techniki spawania, nitowanie było bardzo popularne i do dziś jest często stosowane jako sposób łączenia różnych materiałów.

Nasza misja

To świadczenie profesjonalnych usług ślusarskich i nie tylko, a naszą ideę przyświeca myśl dzielenie się profesjonalną wiedzą na każdym etapie współpracy. Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem, dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym, posiadamy wysokie kwalifikacje u naszych pracowników oraz oferujemy szeroki zakres specjalizacji. Jako firma Elgrunt Laser zapraszamy do współpracy. Nasz zakład zlokalizowany jest w Gdyni.

Posiadamy nowoczesny park maszynowy, który pozwala nam dostarczyć najwyższej jakości produkty, zachowując przy tym 100% powtarzalności.

PROFESJONALIZM DOŚWIADCZENIE

Nasza firma jest od 1991 roku na rynku, świadczymy szeroki wachlarz usług nawet dla najbardziej wymagających klientów.

NOWOCZESNY PARK MASZYNOWY

Kilkanaście wyspecjalizowanych maszyn, dzięki którym tworzymy kompleksowe usługi dla naszych klientów.

KRÓTKIE TERMINY REALIZACJI

Aby sprostać oczekiwaniom klientów pracujemy na wydajnych maszynach, które pozwalają na krótkie terminy realizacji.

KONKURENCYJNE
CENY

Pracujemy w standardach Lean Management, a nasze procesy stale optymalizujemy, dzięki czemu oferujemy konkurencyjne ceny.